Yededoy Online Yemek Sipariş Sistemi

Yerel Restoran Çözümleri

Yededoy Restoranlar için "Online Sipariş Sistemi" ve restoran içi yönetim çözümleri sunmaktadır. Restoran, Cafe, Büfe vb. paket sipariş hizmeti sağlayan işletmelerin siparişlerini kendilerine ait bir yemek sipariş sayfası üzerinden online olarak kolaylıkla alıp takip etmelerini sağlar. Ayrıca "Qr Kod Menü" ile sipariş ve ödeme, "Masa Yönetimi", "Rezervasyon Yönetimi" gibi işletmeleri içindeki diğer iş akış ve yönetimlerini kolaylaştıracak hizmetler sunar.


Amacımız restoranların sipariş vermek isteyenler için arama motorları üzerinden de bulunabilir olmalarını sağlamaktır. Restoranlar arama motorlarında her zaman organik olarak bulunabilirler. Ayrıca arama motorlarında yakın konumdakiler doğal olarak da listelenmesi gerekir. İşte bu esnada sipariş alabilen restoran işletmeleri müşterilerinin sipariş taleplerini mesaj yolu veya telefon iletişimi üzerinden sağlamaktadır. Telefon üzerinden verilen siparişlerde takip ve teslimat sorunları, siparişi atlama veya sipariş içeriğinde eksiklik, yanlışlık, adres problemleri gibi sorunlara neden olabilmekte, işletmeler için bir telefon trafiği yaratmaktadır


Buna çözüm olarak Yededoy hem işletmenizin marka bilinirliğini arttırmak, arama motorlarında öne çıkarmak ve online sipariş veren müşteri tabanınızı genişletmek için ideal bir programdır. Müşterileriniz sipariş vermek için hiç bir uygulama indirmeye gerek duymaz, siparişlerini kolayca iletir ve takip edebilir. Verilen siparişlerin sonunda işletmeniz için yorum yapabilirler.


Yededoy, restoranların online ihtiyaçlarını kolaylıkla çözebilmeleri için hazırlanmış bir sistemdir. Hazırlanan yemek sipariş sayfaları işletmelerin kendi adlarına özel olarak hazırlanır ve kullanışlı birçok ek fonksiyonu bünyesinde barındırmaktadır.


Sunduğumuz Hizmetler


Yededoy ile siz de kendi online yemek sipariş sayfanızı oluşturmaya hazır mısınız? Bize ulaşın, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Online Yemek Sipariş Sisteminin İşletmenize Sağladığı Avantajlar

Yededoy, işletmenizin arama motorlarında bulunabilir olmasını ve görünürlüğünün artmasını sağlar, pazarlama maliyetlerinizi düşürür, online sipariş almanızı sağlar, müşterilerinize ve size işlem kolaylığı verir. Daha fazlası için...

 • Satışlarınız üzerinden yüzdeli komisyonlar ödemezsiniz.

 • Müşterilerinize kendi belirlediğiniz şekilde özgürce kampanyalar yapabilirsiniz, bu sayede online müşteri ağınızı kendiniz de kolaylıkla geliştirebilirsiniz.

 • Sahip olacağınız yemek sipariş sayfası işletmenizin adına özel olarak oluşturulur. Hem web, hem mobil sayfa görünümüne sahiptir, müşterilerinizin sipariş vermeleri için bir uygulama indirmeleri gerekmez.

 • Aldığınız siparişlerin doğruluğunu teyid edebilmek için push notifications ile doğrulama yapılmaktadır.

 • Standart bir tasarım ile yayına başlayabilir veya marka imajınıza uygun bir tasarım talep ederek özel bir görünüme sahip olabilirsiniz.

 • Standart sipariş sayfanız maksiumum 1 gün gibi kısa bir süre içinde hazır olmaktadır.

 • Sipariş takibi ve yönetim işlemlerinizi bilgisayar, tablet veya telefonlarınızdan kolaylıkla yapabilirsiniz.

 • Her yeni sipariş için anlık sesli bildirim, whatsapp bildirim ve e-posta alırsınız. 5 dk. içinde onaylamadığınız siparişlerde müşteriler sizi doğrudan arayıp uyarabilir, bu şekilde hiç bir siparişi ve detayını atlamazsınız.

 • Sipariş sayfası ile birlikte işletmenizin işlerini kolaylaştıracak QR Menü, Masa ve Rezervasyon yönetimi, Teslimat takibi ve Online ödeme gibi birçok çözümü bir arada kullanabilirsiniz.

 • Müşterilerin siparişlerini verdikleri andan itibaren siparişlerinin her aşamasını ve teslimat ilerleyişini kendi ekranlarından takip edebilirler. Bu sayede siparişlerini izleyebilen müşteriler gereksiz telefon trafiği ile sizi aramaz, memnuniyetle sipariş sürecinin tamamlanmasını beklerler.

 • Farklı yemek türlerinde hizmet veren birden fazla markanız ve onlarca şubeniz mi var? Sorun değil YEDEDOY ile hepsini tek bir yönetim paneli üzerinden görüntüler, gelen her talebi ve sunulan her hizmeti takip edebilirsiniz. Ayrıca atadığınız yerel yöneticiler ve personelin başarı grafiğini canlı olarak inceleyebilir. Raporlar alarak gerekli iyileştirme kararlarınızı birlikte verebilirsiniz.

Anında Kurun ve Kullanmaya Başlayın

Kayıt Formu

Kayıt formunu doldurarak işletmenize ait ücretsiz bir üyelik kaydı oluşturun.

Basit Kurulum Sihirbazı

Basit kurulum sihirbazının da sizi gerekli adımlar konusunda yönlendirdiği şekilde işletmenize ve hizmetlerinize ait istenen bilgileri kolylıkla ekleyin, ayarları tamamlayın, ürünlerinizi ekleyin.

Sayfa Yayını

Sipariş sayfanızı canlı olarak görün, eğer ayarlarınız tamamsa sipariş alımını başlatın.

Satış

Tercih ettiğiniz kullanım şekline göre ücretsiz olarak kullanın veya profesyonel kullanım özellikleri ile siparişlerinizi aldıkça kontrol edip onaylayın, teslimatlarını yapın, ilk 100 siparişiniz sonunda işlem başı tutarı yönetim panelinizden ödeyin.

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım